Projekt wykonany na zlecenie ADHD Agency, Agencja pilotowała powstawanie scenariusza. Zdjęcia wykonano w dwóch lokalizacjach: w Warszawie oraz w Krakowie. Zdjęcia w Krakowie zrealizował mój dobry znajomy ze szkoły filmowej gdzie wspólnie uczęszczaliśmy na zajęcia – Dominik Żurek.

Co ciekawe na fragmencie z portretami Pani Anna Wicha – Country Manager, osoba najwyżej postawiona w Adecco w Polsce, gdy oglądała pierwszą wersję montażową wzruszyła się do takiego stopnia że przyznała że uroniła łzę 🙂

W projekcie pomagał operatorsko Mateusz Klejman oraz Piotr Markiewicz.

W projekcie miałem przyjemność pełnić rolę pierwszego reżysera, drugim zaś (bardzo pomocnym) była właścicielka agencji ADHD Iwona Polańska, dzięki jej zaangażowaniu film nabrał ogromną wartość w warstwie merytorycznej. Jednym słowem przekazał to co miał przekazać.

Jako ciekawostka. film powstał głównie w celu zaprezentowania na scenie eventu organizowanego przez ADHD. Event z okazji 20-lecia ADECCO. Na scenie były dwa duże ekrany diodowe. Jeden po lewej stronie od sceny drugi po prawej. Na obu monitorach wyświetlono synchronicznie dwa minimalnie różniące się od siebie filmy. We Fragmencie od 6:18 do 8:15 zastosowaliśmy podział: po lewej stronie pracownicy pisali na kartonikach, po prawej ustawiali się podnosząc w górę opisywane przez lektora działy.

Fragment z piszącymi pracownikami dzięki sprężeniu się pracowników i sprawnemu reżyserowaniu został nagrany w jednym dublu w ciągu zaledwie 20minut. Czas bardzo nas gonił ale udało się znakomicie. Z efektu jesteśmy do dziś zadowoleni!


0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

pl_PL
en_US pl_PL