Wczoraj miało miejsce Wydarzenie w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni, które powstało z inicjatywy firm Parkowych. Sala kinowa pękała w szwach – wszyscy oglądali spektakularne wydarzenie na skalę światową: Start Rakiety Falcon Heavy.

W filmie jest inspirujący materiał, gdzie twórca pierwszej polskiej rakiety sub-orbitalnej opowiada skąd wzięła się jego pasja do budowania rakiet. Film też zawiera motywujące i pozytywne podsumowanie na temat tego jak mają się sprawy „kosmiczne” w Polsce. Bardzo fajnie ubrane jest to w kontekst światowy iż nie pozostajemy totalnie w tyle. Korzystając z okazji tak dużego wydarzenia, jakim był start Rakiety Elona Muska jest okazja wspomnieć o fakcie że Polska również zaczyna komercyjnie zdobywać kosmos stawiając pierwsze kroki w branży. Zaprzyjaźniona firma airPAS Machines była inicjatorem wydarzenia, a dokładnie mój przyjaciel Sebastian Nowicki – równocześnie zleceniodawcą filmu.

Mój montaż i po części zdjęcia. Drugą część zdjęć wykonała cudowna Lucy Malinowska.

Pierwszy film powstał w celu rozprowadzania w mediach:

Druga produkcja powstała na kanał firmy Sebastiana.

Można powiedzieć że oba filmy przedstawiają to samo wydarzenie, jednak w nieco innej formie.. Akcenty w montażu są postawione na inne zagadnienia.


0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

pl_PL
en_US pl_PL